Pomoc w 2023 r.

W 2023 r. kontynuowaliśmy projekt pomocy dla ubogich, prowadzony przez oblacką wspólnotę z Szumilina. Przeznaczyliśmy na ten cel kwotę 3000 zł.

Łącznie na pomoc Białorusi w 2023 r. Stowarzyszenie przekazało 3000 zł.

Pomoc w 2022 r.

W 2022 r. do Stowarzyszenia Lumen Caritatis zwrócił się z prośbą o pomoc o. Andrzej Juchniewicz OMI, przełożony misji na Białorusi. Wspólnota z Szumilina pełni posługę wśród ubogich oraz wśród młodzieży, organizując warsztaty letnie oraz pomoc w zakresie dostarczania żywności i odzieży ludziom biednym. Działanie to rozłożone jest na cały rok. Poprosił on o wsparcie materialne w tym zakresie. Na ten cel w 2022 r. Stowarzyszenie przeznaczyło kwotę 4000 dolarów.

Łącznie na pomoc Białorusi w 2022 r. Stowarzyszenie przekazało 17 800 zł.

Darowizny i wszelkie wsparcie przeznaczone są na pomoc dla potrzebujących w miejscach, gdzie posługują Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.

Błyskawiczne wsparcie

Zapraszamy do skorzystania z szybkich płatności online i wsparcia naszego projektu jednym kliknięciem. Mogą Państwo przekazać wybraną cegiełkę w formie błyskawicznego przelewu, klikając na wybraną kwotę po prawej stronie.

Zostaną Państwo przekierowani na platformę przelewy24.pl, skąd będą mogli wykonać przelew z rachunku bankowego lub BLIKIEM. Dziękujemy za Waszą ofarność!